10 põhjust, miks valida Tähe Raamatupidamisbüroo

Koostöös Tähe Raamatupidamisbürooga jääb Teie ülesandeks vaid algdokumentide kokku kogumine ja ülejäänu eest hoolitseme juba meie.

Meie eesmärgiks ei ole pelgalt andmete sisestamine ja aruandlus Maksuametile, vaid personaalne lähenemine igale kliendile hinnates konkreetse ettevõtte eripära ja vajadusi.

Meie töö eesmärgiks on aidata Teil tegeleda Teie põhitegevusega ja toetada seda omalt poolt raamatupidamislike andmetega, et saaksite teha õigeid otsuseid. Tagame Teile korrektse raamatupidamisarvestuse; jagame finants-ja maksualaseid konsultatsioone, mille käigus leiame Teile parimad lahendused; konfidentsiaalsuse.

10 põhjust , miks valida Tähe Raamatupidamisbüroo  :

Usaldusväärsus – võite olla kindlad , et Teie raamatupidamisarvestus vastab seadustele, on korrektne ja õige. Tagame konfidentsiaalsuse.
Kliendile orienteeritud – Seadused ja kliendi soovid on meie töö aluseks. Töö käigus lähtume just kliendi konkreetsetest vajadustest ning lähtuvalt sellest loome igale kliendile just neile sobiva lahenduse kõige paremaks informatsiooni vahendamiseks.
Kättesaadavus – meie kontor on avatud igal tööpäeval kella 8,30-st kuni 16.30-ni , mis tagavad Teile alati ligipääsetavuse oma dokumentidele ning võimaluse suhelda raamatupidajaga.
Ekspertnõuanded – tasuta saab nõu küsida raamatupidamis- ja ettevõtlusalastel teemadel.
Õigeaegsus – vajalike andmete edastamise järel võite olla kindlad, et Teie ettevõtte aruanded saavad tähtaegselt koostatud ja esitatud.
Kokkuhoid – Teil puuduvad kulutused raamatupidaja töövahenditele ja –koolitustele
Ratsionaalsus – maksate ainult selle eest, kui palju on tehtud tööd Teie dokumentidega
Proffesionaalsus – Teie paberitega tegelevad kogenud raamatupidamisprofid
Täpsus – midagi ei jää märkamata, raamatupidamine on alati korras!
Sõbralik teenindus – lahked ja positiivsed raamatupidajad on büroos igal tööpäeval.

Küsi pakkumist parimale raamatupidamisteenusele!

Nimi(Nõutud)
Consent(Nõutud)